صفحه اصلی - خط خلاق خط خلاق یاهوو گروپ تبادل لینک با خط خلاق تبلیغات در خط خلاق تماس با ما


راه حلهای تغذیه ای برای جلوگیری از سفیدی مو و تقویت موها

مشترک خط خلاق شوید
یاهوو گروپ فیسبوک و خط خلاق

پیشنهاد خط خلاق
دسته بندی مطالب
پر بازدید ترین مطالب
پر بازدید ترین مطالب

جلوگيري از سفيدي مو ||| تقويت موها ||| پرپشت شدن موها ||| جلوگيري از سفيدي زود رس ||| تقويت رشد موها ||| پيري زودرس ||| کرم رفع سفيدي ||| استراتژي مو ||| ترميم رنگ دانه هاي مو ||| رفع سفيدي موي سر ||| خاکستري بودن موها ||| کرم استراتژي


 
  خط خلاق   عضویت در خط خلاق     آرشیو ایمیل های خط خلاق   پرسش و پاشخ در خط خلاق   تماس با خط خلاق

 
 
راه حلهای تغذیه ای برای جلوگیری از سفیدی مو و تقویت موها

  راه حل تغذیه ای جهت پرپشت شدن موها و جلوگیری از سفیدی زود رس آنها، استفاده از مکملهای ویتامینی مورد نیاز رشد مو در خانمها و آقایان است. استفاده از منابع ویتامین های گروه ب و زینک، چه به صورت غذایی و چه به صورت قرصهای مکمل ویتامینی که بدون نسخه پزشک نیز در داروخانه ها ارائه می گردد، هر دو مفید و کارآمدند.  

مکمل دارویی به نام زینک پلاس بیوتین، مکملیست که معمولا جهت مصرف روزانه برای افرادی که در معرض سفیدی زودرس موها قرار میگیرند، توصیه می شود. این مکمل ویتامینی که ترکیبی از روی و ویتامینهای خانواده ب می باشد، در تقویت رشد موها و جلوگیری از پفیدی زودهنگام آنها و همچنین بهبود کیفیت ناخنها نقش بسزایی دارد. استفاده ی یک بسته حاوی مقادیر  سه ماهه ازین دارو می تواند به طور کامل، کمبود ویتامینی بدن را تامین کرده و پس از آن، ادامه ی مصرف دارو توصیه نمی شود. زیرا با تداوم طولانی مدت استفاده از انواع مکملهای دارویی، بدن دچار ناتوانی جذب ویتامینها از منابع غذایی شده و نارسایی شدیدی در جذب دیگر املاح و ویتامینها پدید می آید. لذا پزشکان معمولا توصیه میکنند که پس از استفاده ی دوره ای از مکملهای ویتامینی، و حذف آثار کمبود ویتامین، آنها را کنار گذاشته و با اصلاح عادات غذایی سعی در تامین مکملها و املاح و ویتامینها از طریق تغذیه صحیح، داشته باشیم. یکی از بهترین مکملهای تغذیه ای که انواع املاح و ویتامینهای مورد نیاز رشد و تقویت مو را در خود دارد، پیاز است. استفاده ی روزانه از پیاز در کنار وعده های غذایی، همراه با سالاد و یا با ترکیب ماست و یا به صورت مجزا، علاوه بر تقویت کامل موی سر و جلوگیری از پیری زودرس از طریق تامین املاح و ویتامینهای مورد نیاز بدن، باعث پالایش دستگاه گوارش از انواع باکتریها  و عوامل بیماریزا می گردد و سلامت فرد را تضمین می کند. ضمن اینکه به دلیل بالا بودن میزان ویتامین های گروه ب، باعث آرامش و تقویت اعصاب نیز می گردد. همچنین در صورتی که از بی خوابی رنج می برید، بهتر است همراه با وعده ی شام پیاز مصرف شود.

مکمل تغذیه ای دیگری که به شدت در تقویت رشد موها و جلوگیری از سفیدی آنها موثر است؛ استفاده از دوغ کفیر است. دوغ کفیر در حال حاضر در بسیاری از سوپرمارکتها یافت می شود ولی طریقه ساخت خانگی آن تهیه قارچ کفیر و نگهداری آن در شیر به مدت دوازده تا بیست و چهار ساعت در جایی تاریک و دمای معمولی، و در ظرفی در بسته و غیر فلزیست. پس از طی شدن مدت زمان فوق، دوغی سرشار از ویتامین ب  را در اختیار دارید که نوشیدن روزانه یک لیوان از آن، تمام نیازهای بدنی شما را به ویتامینهای گروه ب تامین می کند و تاثیر بسزایی در تقویت رنگ و رشد موهایتان دارد. قارچ کفیر، قارچیست که در اثر نگهداری شیر در مشکهای چرمی و به مدت طولانی ایجاد می شود و دوغی با طعمی تند و خوش طعم ایجاد می کند که رمز جوانی و طول عمر مردمان صحرا نشین از جمله مردم قفقاز را در خود دارد.

جایگزینی نان جو در رژیم غذایی افراد کم مو یا سپید مو به جای نان سفید و گندم، استفاده از جوشانده شلتوک یا سبوس برنج به صورت دو تا سه لیوان در روز نیز راهکارهای تغذیه ای دیگریست که جهت جذب روزانه ویتامین ب  در بدن، توصیه می شود. ویتامینهای گروه ب از انواع محلول در آبند لذا استفاده ی همزمان گروهی از راهکارهای فوق، اگرچه منجر به اصلاح عادات تغذیه ای می شود ولی در نهایت از آنجا که مازاد ویتامین ب محلول در آب از طریق ادرار دفع می شود، باعث تسریع در درمان کم مویی یا سفیدی مو نمی گردد. لذا توصیه می شود اصلا ح عادات غذایی به صورت صحیح و حفظ موازنه در جذب کلیه انواع ویتامینها و املاح مورد نیاز بدن، صورت گیرد. ضمن اینکه حفظ روند تغذیه ی صحیحی که وعده های غذایی آن جهت دریافت همه ی گروههای غذایی و ویتامینی تنظیم شده باشند، می توانند پانزده  تا سی سال روند کم مویی، طاسی و یا سفیدی موی ناشی از کهولت سن  را به تعویق اندازند. البته در صورتی که طاسی و کم مویی ناشی از عوامل ژنتیک و به صورت هورمونی باشند، درمان قطعی آن منوط به پیشرفتهای پزشکی آتی و درمانهای دارویی و هورمونی نیز می باشد.

 

منبع این مطلب:

وبلاگ مهارهای زندگی:

www.zendegee.persianblog.ir

 نویسنده:

راشین گوهرشاهی

کرم رفع سفیدی مو استراتژی

ترمیم رنگ دانه های مو بازگشت مو به رنگ اصلی در طی ۲ هفته با استفاده از کرم های رفع سفیدی موی آرژانتینی استراتژی. جوانی خود را حفظ کرده و هرگز چهره پیر را برای خود نبینید ….

مخصوص آقایان وخانمها
این کرم موهای سفید شما را به رنگ اصلی و طبیعی خود باز می گرداند.

موها را فقط مشکی نمیکند …. به رنگ اصلی خود برمی گرداند …. موهائی که مشکی بوده اند را مشکی می کند و موهائی را که به رنگ های دیگری بوده اند را هم به همان رنگ اصلی خود باز می گرداند .

رفع سفیدی موی سر) موثرترین مواد جهت برگشت رنگدانه
موثرترین مواد جهت برگشت رنگدانه‌های موی سر شما. با مصرف یک دوره ۴۵ روزه موهای سفید شما را به رنگ سابق برگردانده و ۱۰ سال جوانتر شوید. محصول آرژانتین 

کرم مشهور استراتز ی در طی سه تا چهار هفته رنگ موی سالهای جوانی را بصورت طبیعی برگردانده و احساس جوانی را در پدرها و مادرها زنده میسازد .چه هدیه ای بهتر از جوانی ؟این کرم ها رنگ مو نیستند -دستها و لباسها را آغشته ی نمیکنند . کاملا برای مو بی ضرر و حتی مفید بوده و بواسطه استحمام و شستشو از بین نمیروند . این کرم رنگدانه های طبیعی مو را بواسطه فعل و انفعالات طبیعی دوباره فعال کرده و مو بحالت طبیعی رنگ میگیرد بنابراین شما مجبور به انتخاب رنگ بخصوصی نیستید واین کرم موی شما را چه روشن و چه تیره به طور طبیعی نمایش میدهد. این محصول بتدریج و در طی دو تا سه هفته عمل میکند بنابراین هیچکس متوجه تغییر رنگ تدریجی موی شما نمیگردد و متفاوت با رنگ موهای معمولی تغییر ناگهانی در ظاهر شما پدید نمی آورد .استراتژی محصول کارخانجات معتبر و بین المللی و با سابقه ای افزون بر ۴۵ سال است و شما میتوانید در سایتهای بین المللی به تمام زبانها مشخصات آنها را مشاهده نمائید

این محصولات دارای مجوز بهداشت از ۶۵ کشور جهان از جمله مجوز بهداشت در ایران هستند


نحوه مصرف 4 استیپ استراتژی

اول دستکش ها را دست کنید
از یک ساعت برای زمان گیری استفاده نمایید
روی لباس خود یک حوله جهت جلوگیری از ایجاد لکه های ناخواسته قرار دهید

نحوه استفاده :

مقداری از ژل رنگی را با استفاده از شانه یا انگشت بر روی سر خشک خود بمالید
اگر قصد دارید که موی سر خود را قبل استفاده از این محصول با شامپو بشویید از حالت دهنده استفاده نکنید و به خوبی با یک حوله سر خود را خشک نمایید . ژل را روی قسمتی از سر خود که می خواهید رنگی شود یا روی کل موهای خود بمالید همچنین هنگامی که این عملیات را انجام دادید در تیوب را ببندید تا برای استفاده مجدد خشک نشود
بگذارید به مدت 15 الی 20 دقیقه موها آغشته به کرم بماند همزمان با این که صبر می کنید تا این زمان سپری شود می توانید دست کش ها را برای استفاده در دفعات بعد بشویید
شستشو با آب :
هنگامی که زمان گفته شده در قسمت بالا به پایان رسید موی سر خود را به طور کامل با آب زیاد و کافی بشویید تا به طور کامل تمیز شود و از شامپو برای شستن آن استفاده نکنید مقدار مورد استفاده در هر مرحله ای که نیاز دارید به یک رنگ مورد نظر برسید به عمق رنگ مورد نظر و ساختار موی سرتان بستگی دارد.
اگر موی شما باریک است و میزان خاکستری بودن آن کم است موی سر شما زودتر از کسانی که موهای آن ها ضخیم تر است و یا میزان خاکستری بودن موهای آنها بیشتر است و یا موی سرشان مقاوم تر است به رنگ مورد نظر می رسد


استفاده از شامپو تقویت کننده :
این مجموعه شامل یک شامپوی تقویتی می باشد که می توانید 24 ساعت پس از استفاده از ژل از آن استفاده کنید اما بلافاصله پس از استفاده از 4 استیپ از آن استفاده نکنید. فرمول و ساختار این شامپوی تقویتی به گونه ای است که رنگ به دست آمده را تثبیت می کند و به موها حالت می دهد و آن را قوی-نرم و حالت پذیر می سازد.
نگهداشت رنگ :
اگر میخواهید به رنگ مطلوب و مورد نظر خود دست یابید به شما پیشنهاد می کنیم که از این محصول هر چند ماه یکبار استفاده نمایید.

 


تذکر :

* اگر تا کنون هرگونه عکس العمل آلرژیکی پس از استفاده از این محصول رنگ مو داشته اید از این محصول یا هر محصول رنگ موی دائمی دیگری استفاده نکنید. همیشه 48 ساعت قبل از استفاده از آن تست آلرژی را انجام دهید.
* قبل از استفاده به دقت پوست سر را در قسمتی که قرار است ژل 4 استیپ به آن نواحی زده شود بررسی کنید که بریدگی خراش یا تحریک شدگی یا هرگونه شرایط غیر طبیعی دیگری نداشته باشد مادامی که پوست سرتان در شرایط خوب و مطلوب قرار نگرفته است از این محصول استفاده نکنید.
* اگر تحریک پوست پس از استفاده بیشتر شد مثل جوش یا سرخ شدگی و یا تورم ... دوباره از آن استفاده نکنید.
* بهتر است از این محصول برای ابروها یا مژه ها استفاده نکنید.
* اگر لنز به چشم خود میزنید قبل از استفاده از این کرم لنز را در بیاورید.
* اگر این محصول وارد چشم شما شد چشم خود را فورا با آب سرد به طور کامل بشوئید و اگر تحریکات ادامه یافت به پزشک مراجعه نمایید.
* همیشه دستکش همراه قبل استفاده بپوشید.
* این محصول را در یک محل خنک در دمای اتاق و دور از نور مستقیم خورشید نگه دارید.
* از دستورالعمل راهنما پیروی کنید.
* از یک حوله برای جلوگیری از آلوده شدن لباس استفاده کنید در غیر اینصورت ممکن است لکه های دائمی بر روی لباس یا بدن شما باقی بماند. اگر محصول روی پوست شما ریخت آنرا با آب سرد شستشو دهید.
* دور از دسترس اطفال نگهداری شود.


تست حساسیت : ( آلرژی )

آلرژی می تواند به طور ناخواسته گسترش یابد هرچند که ممکن است شما برای مدتی از این محصول یا محصولات مشابه استفاده کرده باشید بنابراین به شما توصیه می کنیم که این تست حساسیت ساده را برای هر بار استفاده از این محصول انجام دهید.
با یک صابون معمولی و آب ناحیه ای به مساحت یک سکه را در قسمت محل اتصال بازو و ساعد که پشت آن قسمت آرنج واقع می شود بشویید و بگذارید خشک شود.
با استفاده از یک دستمال کاغذی مقدار اندکی از این محصول را که از تیوب ان گرفته اید به محل شسته شده و خشک شده بمالید.
محل تست را 24 و 48 ساعت بعد چک کنید اگر هیچگونه عکس العملی از پوستتان مشاهده نکردید می توانید از این محصول جهت رنگ کردن موهای خود استفاده کنید
در صورتی که قرمز شدگی یا احساس سوختگی یا هرگونه تحریک دیگری مشاهده نمودید فورا همان محل را بشویید و از کرم استراتژی یا هرگونه محصول مشابه دیگری استفاده نکنید
چگونه از کرم استراتژی استفاده کنیم؟
شدت رنگ حاصله بر اثر استفاده از این محصول بسته به تناوب استفاده از آن و زمان نگه داشت آن متفاوت است.

مقدار مصرف :

کرم استراتژی می تواند مادامی که برای رسیدن به عمق رنگ مورد نظر نیاز باشد مورد استفاده قرار گیرد این دستیابی به رنگ دلخواه می تواند حتی پس از اولین کاربرد آن مشاهده شود اگر رنگ شما بلوند است یا اگر تنها می خواهید که موهای خاکستری خود را مخفی سازید مقدار به کاربردن بستگی به شدت رنگی دارد که می خواهیم به آن دست یابیم.
چه مدت زمان نیاز است تا موها آغشته به کرم بماند :
زمان پیشنهادی برای این محصول 15 الی 20 دقیقه است و اگر تعداد موهای خاکستری شما زیاد است یا موهای شما مقاوم اند پیشنهاد می کنیم که این زمان را افزایش دهید.
هنگامی که این کرم را مورد استفاده قرار می دهید بلافاصله موها تغییر رنگ نخواهد داد. ساختار کرم استراتژی به گونه ای است که بصورت تدریجی در 72 ساعت پس از استفاده عمل می کند و پس از آن شما باید این کار را هر سه روز یکبار تکرار کنید.
توجه : بسیار مهم است که حداقل سه روز قبل از انجام مرحله بعدی صبر کنید این طور فکر نکنید که اگر مقدار بیشتری از محصول را به کار ببرید یا آن را در دفعات بیشتری استفاده کنید نتایج سریعتر به دست می آید!!
اگر قبل از چهار بار استفاده از این محصول به رنگ دلخواه خود دست یافته اید می توانید استفاده از آن را قطع کنید.

سئوالات متداول :

1: کرم استراتژی برای چه نوع موهایی توصیه میشود؟
این کرم برای موهای بلوند قهوه ای تیره مایل به سیاه مناسب است. همچنین می توانید این محصول را روی موهایی که قبلا رنگ شده اند نیز بکاربرید. اگر قبلا از هرگونه لوسیون رنگ نمکی متالیک استفاده کرده اید باید یک هفته قبل از بکار بردن کرم استراتژی صبر کنید
2: از یک بسته از این محصول چند بار می توان استفاده کرد؟
کرم استراتژی معمولا 4 بار مصرف میشود اگر موی سرتان کوتاه است برای تعداد دفعات بیشتری دوام می اورد
3: آیا باید تیوب های 60 گرمی رنگ را باهم ترکیب کرد؟
خیر هر یک از تیوب ها حاوی مواد یکسانی هستند. عملکرد آن مستقیم است و این ماده نباید با چیز دیگری ترکیب شود.
4: زمان انتظار چقدر است؟
زمان انتظار پیشنهادی 10 الی 15 دقیقه است اگر موهای شما بسیار مقاومند اجازه دهید این زمان بین 15 الی 20 دقیقه طول بکشد.


5: هنگامیکه زمان انتظار به پایان میرسد آیا باید موی خود را با شامپو بشوئیم؟
خیر تنها کافی است که موی خود را با مقدار زیادی آب بطور کامل بشوئید تا کاملا شسته شود این کار موهای شما را نرم و درخشان می سازد
6: شامپوی تقویتی 50 میلی لیتری که در این مجموعه وجود دارد به چه منظور است؟
کرم استراتژی شامل یک شامپوی تقویتی می باشد تا در 24 ساعت بعد از استفاده از رنگ مورد استفاده قرار گیرد.
ساختار این شامپو به گونه ای می باشد که موهای شما قوی نرم و حالت پذیر جلوه نماید.اگر شامپوی تقویتی شما تمام شد می توانید هر شامپوی دیگری که ساختاری نرم دارد را بکار ببرید مانند شامپو بچه.
7: آیا نتایج این استراتژی آنی است؟
خیر نتایج فورا پس از شستن با آب قابل مشاهده نیست کرم استراتژی به صورت تدریجی و تکاملی در 72 ساعت پس از بکار بردن آن اثر می کند و به یک رنگ طبیعی و مطلوب مبدل میشود
8: هر چند وقت یکبار باید این عملیات را تکرار نماییم؟
برای دستیابی به رنگی که میخواهید باید این عملیات را هر سه روز یکبار تکرار نمایید بسیار مهم است که حداقل سه روز بین دو اجرای آن صبر کنید اگر زودتر و بیشتر تکرار را انجام دهید نتایج زودتر حاصل نمیشود.
9: هنگامیکه به رنگ مورد دلخواه دست یافتیم چه زمانی باید دوباره محصول را بکار ببریم؟
اثر کرم استراتژی از طریق شستشو از بین نمیرود و برای مدت زیادی باقی می ماند
10 : آیا می توان این روش را برای ریش و سبیل هم بکار برد؟
بله از انجایی که ریش و سبیل مقاوم ترند مدت بازگشت رنگ به آنها کمی طولانی تر خواهد بود

روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

 


منبع : www.Archive.khatekhalagh.com
 

جلوگيري از سفيدي مو ||| تقويت موها ||| پرپشت شدن موها ||| جلوگيري از سفيدي زود رس ||| تقويت رشد موها ||| پيري زودرس ||| کرم رفع سفيدي ||| استراتژي مو ||| ترميم رنگ دانه هاي مو ||| رفع سفيدي موي سر ||| خاکستري بودن موها ||| کرم استراتژيبا عضویت در گروه خط خلاق، جدیدترین و بهترین مطالب اینترنت را روزانه بصورت رایگان در ایمیل خود داشته باشید.
ایمیل یاهو: روی این لینک کلیک نموده و سپس با انتخاب گزینه Traditionalدر step3 با وارد کردن کد امنیتی روی join کلیک نمایید
ایمیل جیمیل و دیگر ایمیل ها: برروی این لینک کلیک نمایید و در صفحه ی باز شده آدرس ایمیل خود را وارد نموده و دکمه ی عضویت را بزنید. سپس ایمیلی حاوی اطلاعات فعال سازی برای شما ارسال خواهد شد، ایمیل مورد نظر را را باز تموده بر روی دکمه Reply و سپس بر روی Send کلیک نمایید.
 
 
@ 2011 KhateKhalagh ADV Group. All Right Reserved. استفاده از کلیه ی مطالب با درج منبع بلامانع است